Acun Ilıcalı'dan Survivor 2018 bombası! İlk defa olacak...

  • 7407
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 30 Ekim 2017 Pazartesi 14:10

Acun Ilıcalı'nın sunduğu ve kendi kanalında yayınladığı Survivor 2018 yaklaştıkça yeni sürprizler de ortaya çıkmaya başlıyor.

Survivor 2018 bilmecesi çözülüyor. Acun Ilıcalı daha önce twitter'dan yaptığı açıklamada Survivor 2018 All Star olacağını söylemişti. Acun'un, geçen cuma günü katıldığı Beyaz Show'da Iğdır'dan İstanbul'a yürüyen Cumali Akgül'ün Gönüller Takımının ilk yarışmacısı olduğu açıklaması kafaları karıştırdı.

Survivor 2018 All Star ise Gönüller takımı ne alaka diye düşünülürken Acun Ilıcalı paylaştığı iki mesaj ile durumu aytınlattı. Buna göre Survivor 2018'de 1 takım All star ekibini oluşturacak diğer takım yepyeni bir Gönüllüler Takımı olacak. Survivor da sürekli yenilikler yapmayı seven Acun ılıcalı, Bu seneyi de boş geçmemiş olacak. 

İşte Acun'un o mesajları:

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım