Klavye Delikanlıları’nın 6. bölüm fragmanı yayınlandı... Yeni oyuncu!

  • 2092
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 01 Kasım 2017 Çarşamba 17:31

Show TV’nin beğenilen dizisi Klavye Delikanlıları’nın 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Diziye yeni bir oyuncu katılıyor...

Klavye Delikanlıları’nın 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizide, Rasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Vildan Atasever, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın, Selen Seyven, Seray Sever, Gül Onat, Cengiz Küçükayvaz, Sinan Çalışkanoğlu, Filiz Taşbaş, İpek Tenolcay ve Mert Asker rol alıyor.

Ekibin yeni operasyonu “Sosyal Medya Olimpiyatları”na başladığı, Kerem’in polisler tarafından alındığının dilden dile dolaştığı, Neriman’ın Hiko Dayı’ya kızları olduğunu itiraf ettiği ve Volki’nin yarışmaya gelen güzeller güzeli genç kızdan etkilendiği tanıtım eğlenceli görüntülere sahne oldu. Klavye Delikanlıları yeni nesil gençliği ve onların aileleriyle olan hikayesini Her Salı ekrana taşıyor.

5. bölümünde; çocukluk arkadaşı Deniz’in ihanetiyle sarsılan ve siber suçlar tarafından arandığını öğrenen Kerem büyük bir panik yaşadı. Sosyal Medya Olimpiyatları adını verdikleri yeni operasyonlarında gençleri düelloya davet eden klavye delikanlıları hazırlık aşamalarına başladı. Komiser Cevdet ve Komiser Sibel’in olaya müdahale etmesiyle işlerin karıştığı final sahnesinde heyecan artarken, polisler tarafından götürülen Kerem’in ne yapacağı merakla bekleniyor. Bu arada yeni bölümde Hiko dayının bir kızı olduğu ortaya çıkıyor.

Klavye Delikanlıları’nın yeni bölümü 7 Kasım Salı günü saat 20.00’de Show TV’de ekrana gelecek.

İşte Klavye Delikanlıları’nın 6. bölüm tanıtımı:

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım