Türkiye'nin Uzaktan Eğitim Merkezi: Novarge

Son Güncelleme: 01 Nisan 2018 Pazar 12:52

Daha önce Kariyer Vadisi markası ile uzaktan eğitim hizmeti veren NOVARGE A.Ş. 05.04.2018 itibari ile Novarge markası ile hizmetlerine devam edecek.

Merkezi Ankara'da bulunan ve tüm Türkiye'ye eğitim hizmeti sunan NOVARGE A.Ş. 05.04.2018 itibari ile Novarge markası ile www.novarge.com.tr üzerinden yayın yapacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Novarge A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mesut KARAAĞAÇ şunları söyledi: 

"Novarge A.Ş. bünyesinde hizmet veren kariyervadisi.com 05.04.2018 itibari ile paydaşlarımızla iletişimi daha da güçlendirmek, öğrencilerimize sunulan eğitimlerde gelişim ve daha iyiye yönelik değişim sağlamak, Şirketimizin kurumsal kimlik ve iletişim araçları yöntemlerinde daha aktif olmak, öğrenci istek ve gereksinimlerine daha duyarlı değişimler yaratmak adına novarge.com.tr üzerinden yayın yapacaktır. "

Şehit ve Gazi Yakınlarının ücretsiz eğitim alabildiği platforma getirilen yeniliklerden de söz eden Karaağaç; kurumumuzu tavsiye eden her vatantaşımız adına 1 adet sertifikalı fidan dikeceğiz, gençlerimizin ihtiyacı olan eğitimleri ( Özgeçmiş Hazırlama, Mülakat teknikleri vb gibi) tamamen ücretsiz olarak sunacağız dedi. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım