TRT Ratelvak ve Kariyer Vadisi arasında büyük anlaşma

Son Güncelleme: 27 Eylül 2017 Çarşamba 18:33

TRT Kurumu Personeli Sağlık ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı (TRT Ratelvak) ile Türkiye'nin en çok tercih edilen MEB Onaylı Dijital Eğitim Kurumu Kariyer Vadisi Uzaktan Öğretim Merkezi arasında indirim protokolü imzalandı.

 

1973 yılından beri hizmet veren ülkemizdeki en köklü vakıflardan olan TRT Ratelvak üyeleri ve yakınları Kariyer Vadisi tarafından yapılan eğitimlere indirimli olarak kayıt yaptırabilecek. 25.09.2017 tarihinde imzalanan protokole göre TRT Ratelvak Üyeleri %40'a varan indirimler ile istedikleri eğitimi uzaktan alabilecek.

Bu ortaklık sayesinde Kariyer Vadisi Uzaktan Öğretim Merkezi’nden alınabilecek kurslar şunlar: Bilgisayar işletmenliği kursu, Aile danışmanlığı eğitimi,  İnsan kaynakları uzman eğitimi,  Temel İşaret dili eğitimi, İşaret dili tercümanlığı, Yaşam koçluğu eğitimi, Hasta kabul kayıt işlemleri kursu, Çocuk gelişimi eğitimi, Öğrenci koçluğu eğitimi, Bilgisayar programcılık eğitimi.

Kariyer Vadisi Uzaktan Öğretim Merkezi, verdiği sertifikaların Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olması, hiçbir zaman sınav harcı veya sertifika parası almaması, Certificatioal tarafından onaylanan 2. kurum olunduğu için Uluslararası geçerliliğe sahip sertifika verdiği ve eğitimin ödemeleri konusunda adaya zorluk çektirmemeleri bakımlarından ön plana çıkmış, 7 senelik profesyonel bir kurumdur.

Kurum, TRT Kurumu Personeli Sağlık ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı ile yaptığı bu anlaşma ile gücüne güç katarak daha iyi hizmetler için ufuk açıcı olacaktır.

Kariyer Vadisi Uzaktan Öğretim Merkezi’ne ister resmi internet sitesinden, ister Whatsapp hattından isterseniz de sabit telefondan ulaşabilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak hizmet veren Kariyer Vadisi ile iletişim kurmak için 0312 911 32 32 numaralı telefonu arayabilir ya da 0541 911 32 32 numaralı WhatsApp hattına yazabilirsiniz.

 

 

Kaynak: Hürriyet

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım