MEB onaylı bilgisayar kurslarında sınav sistemi

Son Güncelleme: 27 Eylül 2017 Çarşamba 14:57

Her yaştan insanın talep ettiği ve farklı aşamaları olan bilgisayar kurslarında sınav sistemi nasıl oluyor? İşte detaylar…

Daha önceki yazılarımızda bilgisayar kurslarının 6 farklı modülden oluştuğunu belirtmiştik. Kursu başarılı bir şekilde bitirebilmek için her modülden sınava girmeli ve bu sınavlardan başarılı sayılmalısınız.

Sınavlar her modül sonucunda kurs öğretmenleri tarafından yapılmaktadır. Sınavlar; çoktan seçmeli, açık uçlu, boşluk doldurma, doğru-yanlış veya uygulama şeklinde olabilir. Sınav sonucunda 100 puan üzerinden 50 ve üzeri bir puan alınmışsa başarılı sayılırsınız, 6 modülü başardığınız takdirde ise sertifika alma hakkına sahip olursunuz.

MEB onaylı bilgisayar kursuda dahil birçok farklı eğitimi içinde barındıran 3Bilgi Eğitim Kurumunları Ankara Kızılay'da hizmet veriyoru. 3Bilgi Eğitim Kurumuna whatsapp numarası 0546 232 1112 ve sabit numara 0312 232 1112’den ulaşarak bahsi geçen konu ile alakalı daha detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım