Küfürbaz Ganyotçu çocukların karşında…

Son Güncelleme: 06 Eylül 2017 Çarşamba 09:25

Bir otomobilin içerisinde arkadaşları ile birlikte İzmir Marşı'na küfrederken çekilen görüntülerinin internette yayılması ile toplumun her kesiminden büyük tepki toplayan Ganyotçu lakaplı Eububekir Öztürk'e TRT'de yayınlanan bir çocuk projesinde rol verildiği meydana çıktı

İzmir Marşı‘na küfürler yağdırdığı videonun ifşa olması ile oynadığı diziden kovulan Ebubekir Öztürk, devletin kanalı TRT Çocuk’ta iş sahini oldu. Bazı sinema filmlerinde canlandırdığı “Ganyotçu” karakteri ile tanınan Ebubekir Öztürk isimli oyuncunun İzmir Marşı’na küfrettiği görüntüler çok büyük tepki çekmişti

Ebubekir Öztürk, “İzmir’in dağlarının a… koyayım” diye başlayan küfürden sonra özür dilemiş, oynadığı dizinin kadrosundan da çıkarılmıştı.

Öztürk, devletin kanalı olan TRT Çocuk’ta Pırdino isimli çizgi filmde hâlâ oynamaya devam edince, sosyal medya kullanıcıları bu duruma çok sert tepki gösterdiler. Twitter kullanıcıları Öztürk’e ve TRT Çocuk kanalına tepki gösterirken, “İzmir Marşı’na küfür eden Ebubekir Öztürk’ü görmek istemiyoruz,” dediler.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım