Kariyer Vadisi: Türkiye'nin en çok tercih edilen dijital eğitim merkezi

  • 1557
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 18 Eylül 2017 Pazartesi 19:24

Kariyer Vadisi Uzaktan Öğretim Merkezi Türkiye'nin en çok tercih edilen MEB Onaylı Dijital Eğitim Kurumu olması ile adından söz ettiriyor.

Kariyer Vadisi merkezi Ankara'da bulunan ve "Eğitimin yeni modeli" mottosu ile tüm Türkiye'ye Milli Eğitim Bakanlığı onaylı eğitim programları düzenliyor. 3Bilgi Eğitim Kurumları kardeş kuruluşu olan Kariyer Vadisi Uzaktan Öğretim Merkezi'nde kursiyerlerin daha kolay iş bulabilmeleri ve kendilerini geliştirmeleri için eğitimler düzenleniyor.

Son yıllarda popüler olan Uzaktan Eğitim, üniversitelerin sürekli eğitim merkezlerinde uygulandığı gibi Milli Eğitim Bakanlığı tarafından akredite edilen kurumlar tarafından da yapılıyor. Kariyer Vadisi'de MEB onaylı uzaktan eğitimleri ile adından sıkça söz ettiriyor. Verilen eğitim programları içinde; Aile Danışmanlığı, Bilgisayar İşletmenlik Kursu, Bilgisayar Programcılık Kursu, İşaret Dili Kursu, İşaret Dili Tercümanlığı ve Öğreticiliği Kursu, Yaşam Koçluğu ve Öğrenci Koçluğu başta geliyor.

Çeşitli kurumlar ile de indirim anlaşmaları olan Kariyer Vadisi en son Memur-Sen'e bağlı Sağlık-Sen üyelerine indirim protokolü imzalamıştı. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım