Gazi Üniversitesi'nde ilginç tez: Fihrist makalesi!!!

Son Güncelleme: 09 Ocak 2018 Salı 09:16

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde araştırma görevlisi Ozan Kocabaş'ın hazırladığı fihristin tez olarak kabul edildiği meydana çıktı.

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde araştırma görevlisi olarak çalışan Ozan Kocabaş, köşe yazarı Ergun Göze'nin yazılarından bir 'yüksek lisans tezi' hazırladı.  Kocabaş'ın 208 sayfalık “İçi Dışı Bir” Gazeteci Ergun Göze: Gazete Fıkralarının Fihristi" isimli tezi akademik makale olarak da kabul gördü.

 

 

 

 

 

 


Erzurum Atatürk Üniversitesi doktora öğrencisi Meriç Aybar'ın 2015 yılında yazdığı ve incelendiğinde yalnızca 'içindekiler' bölümünden oluştuğu anlaşılan doktora tezi de tepki görmüştü. Bu tezin konusu da 19. yüzyılda Osmanlı'yı ziyaret eden yabancı yazarların eserlerinde Osmanlı halk hayatının derlenmesiydi. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım