Bilgisayar Programcılık Sertifikasını hemen alabilirsiniz

Son Güncelleme: 26 Aralık 2017 Salı 15:54

Kamuda çalışıyor ve çözümleyici kadrosuna geçmek istiyorsanız ya da kamu kurumlarına / belediyelere başvuru yapacaksanız Programcılık Sertifikası ile kadro değişikliği ya da işe girme oranınızı artırabilirsiniz.

Başbakan Binali YILDIRIM, 2018 yılında 110 bin yeni memur alımı yapılacağını dile getirdi. Ayrıca Belediyelerinde 2018 yılında yeni memur alacağı gelen bilgiler arasında. Özellikle son yıllarda popüler olan çözümleyici kadrosuna başvuru için 400 saatlik Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Bilgisayar Programcılık sertifikası istenmektedir. Belediyelere ya da diğer kamu kurumlarına başvuru yapacaksanız programcılık sertifikası ile özgeçmişinizi güçlendirin.

Kamu kurumunda çalışıyor ve çözümleyici kadrosuna geçmek istiyorsanız da bu sertifika istenmektedir.

Dilerseniz Milli Eğitim Bakanlığı tarafınndan her iki ayda bir yapılan bu sınava katılarak sertifikanızı alabilirsiniz. Türkiye'nin en çok tercih edilen Milli Eğitim Bakanlığı onaylı uzaktan eğitim merkezinden bu sertifikanızı alabilirsiniz. Eğitimin toplam ücreti 750 TL olup tüm kredi kartlarına 9 taksit yapılmaktadır. 

Programcılık eğitimine Türkiye'nin her yerinden katılma imkanı vardır. İnternete bağlanabileceğiniz tüm cihazlardan eğitimi tamamayıp size gönderilen soru bankasından soruları çözerek sınava girip sertifikanızı başarı ile alabilirsiniz.

Aşağıdaki formu doldurmanız halinde Kariyer Vadisi Çözüm Merkezinden sizi arayarakl detaylı olarak bilgilendirilebilir ve kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Sizi Arayalım ve Detaylı Bilgilendirelim

Sponsorlu Gönderi

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım