Bilgisayar kursu sertifikası almaya kimler başvurabilir?

Son Güncelleme: 20 Eylül 2017 Çarşamba 14:47

Son dönemlerde bazı memurluk başvurularında koşul olarak karşımızı çıkan MEB onaylı bilgisayar kursu sertifikasına sahip olmak maddesi adayları bu kursları araştırmaya ve sertifika almaya yönlendirmiştir.

Biz de sizler için bugünkü yazımızda bilgisayar kursuna kimlerin başvurabilecekleri ile ilgili bilgilendirme yapacağız.

Bilgisayar kursuna Türk vatandaşları ve valilik iznini almak koşulu ile yabancı uyruklu vatandaşlar katılabilirler. Kursa başvurular, kurs başvurularının açıldığı tarihten itibaren kurs merkezlerine nüfus cüzdanınız ve fotokopisini getirmek şartı ile şahsen, kurs başvuru formunu-dilekçesini doldurma sureti ile yapılır. Kursa son katılım ise ilk modülün saatleri tamamlanmadan sadece kurs öğretmeninin onayı ile yapılabilmektedir.

Kursa katılmak için kurs bitiş tarihi itibari ile 14 yaşını tamamlamış olmak durumundasınız. Katılım için üst yaş sınırı ise bulunmamaktadır. Ayrıca katılımcıların bilgisayar bilgisi için bir zorunluluk bulunmamaktadır. Daha evvel hiç bilgisayar kullanmamış bir kişide kurs sonucunda verilecek sertifikayı almak isteyen ileri düzey bir bilgisayar kullanıcısı da kursa başvurabilir.

Tüm bu koşulların ardından sizin için kursa başvuracağınız uygun bir eğitim kurumu bulmak kalıyor. Tam bu noktada Ankara Necatibey’deki 3Bilgi Eğitim Kurumu devreye giriyor. 3Bilgi Eğitim Kurumuna  whatsapp numarası 0546 232 1112 ve sabit numara 0312 232 1112’den ulaşabilirsiniz.

Güler yüzlü hizmeti ve profesyonel kadrosu ile 3 Bilgi Eğitim Kurumundan asla boş olarak dönmeyeceksiniz

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım