3Bilgi Eğitim Kurumunda avantajlı bilgisayar kursu

Son Güncelleme: 19 Eylül 2017 Salı 13:38

Ankara’da hizmet veren 3Bilgi Eğitim Kurumu yaptığı kampanyalarla ve sunduğu avantajlarla bilgisayar kursu belgenizi sizlere sunuyor.

Günümüz teknolojisi hızla gelişirken insanlar artık tek diploma ile iş bulamaz oldu. Bu yüzden kendilerini daha çok geliştirmek ve özgeçmişlerini dolu göstererek mülakatlarda daha fazla etki yapmak için değişik kurslara katılan kişiler kimi zaman hüsrana uğramışlardır.

Son dönemde kurslar ve eğitim kurumları birçok farklı eğitimi insanlara ulaştırmaya çalışıyorlar. Peki bunlardan hangisini seçeceksiniz? İşi bilen ve deneyimli bir kursa nasıl ulaşacaksınız. En büyük problem de burada…

Senelerin getirdiği tecrübe ve profesyonel çalışma ahlakı ile 3Bilgi Eğitim Kurumları bu konuda devreye giriyor. MEB onaylı bilgisayar kursları veren kurum, “garantili eğitim” parolası ile yola çıkıyor. Ayrıca kurumun daimi kampanyası ile herhangi bir eğitime katılan öğrenciler 3Bilgi Eğitim Kurumları tarafından verilen başka bir eğitim için %15 İndirim çeki kazanıyorlar.

3Bilgi Eğitim Kurumu’nun avantajı bununla da sınırlı değil. Bilgisayar kursu alıp sınavdan başarılı bir şekilde geçerek MEB onaylı sertifikasını alan öğrenciler eğer kendilerini eksik hissediyorlarsa yeni dönemde ücretsiz bir şekilde eğitim alabiliyorlar.

Kurum Ankara ilinin Kızılay ilçesinde hizmet vermektedir. Kurumun whatsapp numarası 0546 232 1112 sabit numarası 0312 232 1112. Bilgisayar kursu ve diğer kurslar için bu yollarla 3Bilgi eğitim Kurumuna ulaşabilirsiniz.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım