Kadirli'de AB proje eğitimi çalıştayı gerçekleştirildi.

  • 3304
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 18 Ekim 2017 Çarşamba 20:13

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Kadirli Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Hamil Nazik tarafından Kadirli Kaymakamlığı koordinesi ile AB proje eğitimi gerçekleştirildi.

Kaymakamlık toplantı salonunda yapılan toplantıya, Kadirli Belediyesi, Ticaret Odası, Ticaret Borsası, Ziraat Odası, Emniyet Müdürlüğü ve kurum amirleri de katılımda bulundu.

Kaymakam Tamer Orhan yaptığı konuşmada, projeler ile alakalı Kadirli'nin gerekli desteği alması için herkesin taşın altına elini koyması gerektiğini ifade etti.

 İlçenin kalkınması ve tanıtımı gibi konularda her ay proje çalışması yapılacağını ifade eden Orhan,

"Turizm, yatırım, teknik destek ve tanıtım konularında hazırlanacak projelerle ilçemizin kalkınması ve tanıtımı için faydalı projelere imza atılacağına inanıyorum. Oluşturacağımız ekibimizle Avrupa Birliği, Ulusal Ajans, DOĞAKA ve SODES gibi ajansların açmış olduğu proje ilanlarını en iyi şekilde değerlendirerek ilçemize faydalı projeler yapılması sağlanacak. Bu konuda çalışmalarımızı arttıracağız." şeklinde konuştu.

İşte Prof. Dr. M. Hamil Nazik tarafından Kadirli Kaymakamlığı koordinesi ile yapılan AB proje eğitiminden kareler.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım