Zihinsel engelli iki kız kardeşle zorla ilişkiye girdi!

Son Güncelleme: 31 Ağustos 2017 Perşembe 15:09

Konya ilinde inşaatlarda demirci ustası olarak çalışan 20 yaşındaki H.D., akrabası % 50 zihinsel engelli 19 ve 18 yaşındaki iki kız kardeş ile zorla cinsel ilişkiye girip, ilişki esnasında  görüntüleri kaydettiği iddiası ile gözaltına alındı.

Konya’da ikamet eden M.K. dün polis merkezine giderek %  50 zihinsel engelli raporları bulunan kızları 19 yaşındaki N.K. ile 18 yaşındaki M.K.’nın, bir inşaatta çalışan ve akrabaları olan H.D. tarafından cinsel istismara uğradığı ve H.D.’nin kızları ile cinsel ilişkilerinin görüntüsünü kaydederek, görüntüleri kendi kardeşi A.A.’ya gönderdiği iddiasıyla şikayette bulundu. Bunun üzerine Asayiş Şubesi’ne bağlı Güven Timleri, H.D.’yi çalıştığı inşaatta gözaltına aldı.

H.D., polise verdiği ilk ifadesinde iki kızkardeşle ortalama 2 ay evvel bir akrabasının düğününde tanıştıklarını ve daha sonra telefonla görüşmeye başladıklarını ifade etti..

Kısa bir süre sonra iki kız kardeşle de sevgili olduklarını iddia eden H.D.’nin ifadesinde şöyle dedi:

"Kız kardeşlerle 2 ay önce bir düğünde tanıştım. İkisiyle de sevgili oldum. İkisiyle de telefonda görüntülü olarak konuşmaya başladım. N.D. ile telefonda çıplak olarak konuşuyorduk. M.K. ile geçen 5 Ağustos günü akşam saatlerinde adresini tam olarak bilmediğim bir evin bodrum katında kendi rızasıyla cinsel ilişkiye girdim. İlişki sırasında video kaydı yaptım. Daha sonra videoları kendi anneme ve kızların dayılarına whatsapp yoluyla attım."

H.D.’nin cep telefonunda yapılan incelemede hem iki kız kardeşe hem de başka kızlara ait cinsel içerikli çok sayıda görüntüye rastlandığı ifade edildi. H.D.’nin cep telefonuna incelenmek üzere el konuldu.

Kurban Bayramı’ndan sonra vatani görevini yapmak üzere Manisa’ya gitmek için hazırlık yaptığı kaydedilen ve poliste kasten yaralama, tehdit gibi suçlardan 9 kaydı bulunan H.D.’nin sorgusunun devam ettiği belirtildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım