Zehir taciri pişkin kadın: Ayı mı oynatıyoruz?

Son Güncelleme: 21 Aralık 2017 Perşembe 08:51

Eskişehir ilinde uyuşturucu satıcısı olan kadın, kendisini görüntüleyen basın mensubuna ilginç bir tepki gösterdi.

Eskişehir ilinde uyuşturucu satıcısı kadın adliyeye gönderilirken, kendisini görüntüleyen basın mensubuna çıkışarak,

"Ayı mı oynatıyoruz da çekiyor? İyi çek iyi, haz alırsın" dedi.

Eskişehir Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, sokak satıcılarına ve kullanıcılarına yönelik operasyonlarını sürdürüyor. Son operasyonda toplamda 7 kişi yakalanırken, üzerilerinden 4 paket bonzai, 2 adet extacy hap çıktı. Uyuşturucu ticareti yapan şahısların evlerinde yapılan aramada da, sobaya atılarak yok edilmeye çalışılan satışa hazır 6 paket bonzai sobanın ağzından alınarak ele geçirildi.

4 zanlıya  uyuşturucu madde kullanmaktan ve 34 yaşındaki E.Ç, 19 yaşındaki V.B., 25 yaşındaki Y.T. isimli 3 kişiye de uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan adli işlem yapıldı. Uyuşturucu satıcısı 3 şahıs, bugünadliyeye sevk edildi. Sevk sırasında kadın şüpheli, kendilerini görüntüleyen basın mensubuna dönerek,

"Bu niye çekiyor? Bir şey mi var da çekiyor? Çekmesin, ne var? Ayı mı oynatıyoruz da çekiyor? İyi çek iyi, haz alırsın" çıkışında bulundu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım