Yozgat'ta vahşet! Önce katliam... Sonra canlı yayın!

  • 1696
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 08 Ekim 2017 Pazar 08:19

Yozgat ilinin Aydıncık İlçesi Dereçiftlik Köyü’nde 24 yaşındaki Sıddık Gököz, ayrı yaşadığı eşi Özlem Gököz ile kayınpederi İsmail ve kayınvalidesi Zeynep Özçay’ı av tüfegi ile öldürdü. Katliamdan sonra Facebook üzerinden canlı yayın yapıp, pişman olduğunu ifade eden Sıddık Gököz de arazide intihar edip yaşamına son verdi

Olay, ilçeye bağlı bağlı Dereçiftlik Köyü’nde gerçekleşti. Özlem Gököz, bir süre evvel geçimsizlik sebebi ile eşi Sıddık Gököz’ü terk edip, ailesinin evine yerleşti.

1.5 yaşındaki çocuğunu kendisine göstermediklerini öne süren Sıddık Gököz, akşam saatlerinde tüfek ile kayınpederinin evini bastı. Gököz, eşi Özlem Gököz ile kayınpederi İsmail ve kayınvalidesi Zeynep Özçay’ı tüfekle vurup öldürdükten sonra kaçtı.

Sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden canlı yayın yaparak, pişman olduğunu söyleyen Sıddık Gököz, arazide tüfekle intihar etti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım