Yolcu otobüsünde şok yaşadı! Uyandığında muavin dokunuyordu

Son Güncelleme: 21 Aralık 2017 Perşembe 08:43

Antalya - Edirne yolculuğu esnasında M.K adındaki kadın otobüsün muavini tarafından tacize uğradı. Polis olay ile alakalı soruşturma başlattı

Antalya’dan Edirne iline geldiği otobüsün muavini E.G.’nin, uyurken saçlarına dokunarak kendisini taciz ettiğini ifade eden M.K. adlı kadının, polise başvurup şikayetçi olmasından sonra soruşturma başlatıldı.

Alınan haberlere göre; Edirne Emniyet Müdürlüğü Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliği’ne giden M.K., Antalya’dan Edirne’ye geldiği otobüsün muvaninin kendisini taciz ettiğini öne sürerek şikayetçi oldu.

M.K., otobüsün feribotla Çanakkale’den Lapseki ilçesine geçerken, muavin E.G.’nin uyurken saçlarına dokunduğu sırada uyandığını belirtti.

M.K. tepki gösterince muavinin, boynunun tutulmaması için yastık vermeye çalıştığını bu sebeple saçlarına dokunduğu savunmasında bulunduğunu ifade etti. M.K., E.G.’nin savunmasının inandırıcı gelmediğini söyledi.

Polis, cinsel taciz iddiası ile alakalı soruşturma başlattı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım