Yok böyle soygun!!! 6 saatte bir...

Son Güncelleme: 23 Ocak 2018 Salı 21:25

Sakarya ilinde bir bilişim mağazasındaki hırsızlık anı kameralara yansıdı.

Sakarya ilinin Akyazı ilçesindeki bir bilişim mağazasındaki hırsızlık anı, güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Cumhuriyet Mahallesi'nde bilişim üzerine faaliyet gösteren iş yerine sabah saatlerinde gelen Yunus Emre Asan, ofisindeki bilgisayarlar ile çeşitli elektronik eşyalarının olmadığının farkına vardı. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, güvenlik kameralarını inceledi.

Ekipler, 2 zanlının yaklaşık 6 saatte 3 defa girdikleri iş yerinden, 400 bin TL'lik bilgisayar, cep telefonu ve çeşitli elektronik eşya çaldığını belirledi.

KAMERALARA YANSIDI

Polis, şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı. Bu arada iş yerindeki hırsızlık anı güvenlik kameralarına yansıdı.

Görüntülerde, iş yerine farklı saatlerde giren hırsızların, güvenlik kamerasının yönünü değiştirmeleri, çalışma ofisine girerek çekmeceleri karıştırmaları ve bazı eşyaları götürmeleri yer alıyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım