Yok artık... Antalya'da herkesin gözü önünde kadına taciz!!!

  • 17912
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 15 Aralık 2017 Cuma 14:27

Diyarbakır ilinde hamile ve üç çocuklu kadına yönelik tacizin ardından Antalya ilinde de herkesin gözü önünde bir kişi yolda yürüyen kadına saldırarak taciz etti. Dakikalarca süren olaya kimse müdahale etmezken, kadın tacizcinin elinden zor kurtuldu.

Antalya ilinin Muratpaşa İlçesi Cumhuriyet Caddesi’nde telefonla konuşan bir kadına yönelik taciz anı kameralara yansıdı. Görüntülerde; elindeki alkol şişesi ile caddede yürüyen erkek bir şahıs kadına sarılarak taciz ediyor. Tacize uğrayan kadın ise telefonda konuştuğu kişiden yardım istiyor.

A.K. adındaki vatandaş olay anını şöyle anlattı:

“Tacize uğrayan kadın sanırım erkek arkadaşı ile telefonda konuşuyordu. Bu sırada kadını takip eden alkollü bir şahıs bir anda kadına sarılıp taciz etmeye başladı. Kadın zorlukla erkeğin elinden kurtuldu. Bu esnada erkek şahıs kadına vurmaya çalıştı” dedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım