Yılbaşı gecesi genç kadına tecavüz eden sapık tutuklandı

  • 5379
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 06 Ocak 2018 Cumartesi 08:16

İstanbul ilinin Beşiktaş ilçesinde yılbaşı gecesi hırsızlık için girdiği evdeki genç kadına bıçak tehdidi ile tecavüz eden Duran E., evin bulunduğu sokaktaki güvenlik kamerasından kimliği tespit edilerek Asayiş Şube Gasp Büro amirliğince yakalandı. Emniyette sorgusu süren Duran E.’nin yine aynı şekilde 3 kadına daha tecavüz ettiği belirlendi. Duran E, emniyetteki sorgusunda tecavüzleri gerçekleştirdiğini itiraf etti. Emniyetteki sorgusunun ardından adliyeye çıkarılan Duran E. tutuklanarak cezaevine sevk edildi.

Beşiktaş ilçesinde yılbaşı gecesi hırsızlık için girdiği evde ki genç kadına bıçak tehdidiyle tecavüz eden Duran E., evin bulunduğu sokaktaki güvenlik kamerasından kimliği tespit edilerek yakalandı. Evde yapılan aramada, evden çaldığı altınlar ile olaylarda kullandığı bıçak, olay sırasında üzerinde olduğu belirlenen kot pantolon, mont ve botlara da el konuldu. Duran E. emniyete getirildi.

Tecavüze uğrayan genç kadın emniyete gelip  Duran E’yi teşhis etti. Yapılan araştırmada, Duran E’nin 12 Ocak 2016 günü Beşiktaş’ta hırsızlık için girdiği evdeki kadına, 11 Temmuz 2017 günü Bakırköy’de hırsızlık için girdiği evdeki kadına ve 19 Ekim 2017 günü yine Sarıyer’de hırsızlık için girdiği bir evdeki kadına tecavüz ettiği belirlendi. Bu kadınlar da emniyete gelerek Duran E’yi teşhis etti. 

Duran E, emniyetteki sorgusunda tecavüzleri gerçekleştirdiğini itiraf etti. Emniyetteki sorgusundan sonra adliyeye çıkarılan Duran E. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım