Yenikapı- Hacıosman metro hattında sapık alarmı

  • 665
  • -1
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 24 Eylül 2017 Pazar 10:52

İstanbul ilinde Yenikapı- Hacıosman metro hattında genç kızı taciz eden bir kişi yakalandı. “Metro sapığı” ile alakalı cinsel tacizden 4.5 seneye kadar hapis istemi ile dava açıldı.

İstanbul ilinde 32 yaşındaki Tülay B., işe gitmek için Yenikapı durağından metroya bindi. Birkaç durak sonra metroya binen bir erkek, genç kadının oturduğu koltuğun önüne geçti. Elinde çanta olan kişi devamlı hareket ederek, genç kadının dikkatini çekmeye çalışıyordu. Gözlerini kaçıran genç kadını, ayağı ile dürterek rahatsız eden kişi bir müddet sonra genç kıza tacizde bulundu.

Olayın şoku ile birkaç durak giden genç kadın, Sanayi durağına geldiğinde acele ile kapıya yönelerek güvenlik görevlilerinden yardım istedi Tacizci, pantolonunun fermuarı açık bir biçimde yakalandı.

Kağıthane Polis Merkezi'ne götürülen Tunç A. adlı bu kişi Tülay B.'yi tanımadığını ve kendisine iftira attığını belirtti. İstanbul Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesi Bürosunca yürütülen soruşturma sonunda, Tunç A.'nın olayın çelişkili beyanlarla ikrar ettiğini belirterek, "cinsel taciz" suçundan dava açtı. 4.5 yıla kadar hapsi istenen Tunç A., Asliye Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkacak.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım