Yeni cezaevinden çıkmıştı yeniden girdi... Suçu ise şaşırtıcı!

  • 1676
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 11 Ekim 2017 Çarşamba 16:27

Kula'daki operasyonda "zorla fuhşa teşvik ve insan ticareti suçlamasıyla" gözaltına alınan şahıs tutuklandı.

Manisa ilinin Kula ilçesinde yapılan fuhuş operasyonunda 1 kişi tutuklandı, 2 yabancı kökenli kadının sınır dışı edilmesine karar verildi.

Edinilen bilgiye göre, Kula ilçesinde fuhuş yaptırıldığı ihbarı üzerine soruşturma başlatan İlçe Emniyet Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği birimleri, yabancı uyruklu kadınlara fuhuş yaptırdığı iddia edilen 62 yaşındaki M.K ile yabancı uyruklu kadınlar 35 yaşındaki X.Ş ve 33 yaşındaki A.B'yi gözaltına aldı.

Emniyetteki işlemlerinden sonra adliyeye gönderilen M.K, "zorla fuhuşa teşvik ve insan ticareti" suçlamasıyla çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. Yabancı uyruklular ise sınırdışı edilmek üzere Manisa İl Göç İdaresi Müdürlüğüne teslim edildi. Öte yandan M.K'nın daha önce de aynı suçtan sabıkasının bulunduğu ve bir süre evvel cezaevinden çıktığı öğrenildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım