Yazar Ayşe Altan intihar etti!

Son Güncelleme: 18 Ekim 2017 Çarşamba 08:19

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde 6. kitabı için geçtiğimiz pazar günü imza günü etkinliğine katılan 46 yaşındaki yazar Ayşe Altan evinde kendini asarak intihar ettiği ifade edildi.

Gebze Yenikent Mahallesi Fırat Caddesi'nde ikamet eden Ayşe Altan'dan haber alamayan arkadaşları polisi aradılar. Eve gelen polis çilingirin kapıyı açmasının ardından içeri girdi.

Ayşe Altan banyoda ipe asılı bir şekilde bulundu. Olay yerine gelen 112 Acil ekibi Ayşe Altan'ın öldüğünü tespit etti. Polisin olay yerinde yaptığı incelemeden sonra Ayşe Altan'ın cenazesi otopsi için Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

Muhasebeci olan 1 çocuk annesi Ayşe Altan'ın, yayınlanan 6 kitabı bulunuyor. Ayşe Altan en son yayınlanan 'Eksik Şiir' isimli kitabını geçen pazar günü düzenlenen etkinlikle okurları için imzalamıştı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım