Yardım edin! feryadı mahalleliyi sokağa döktü

Son Güncelleme: 12 Eylül 2017 Salı 06:44

Bolu ilinde evinin balkonuna çıkıp “yardım edin, beni kurtarın” şeklinde bağıran genç çevre sakinlerini sokağa döktü.

Alınan bilgilere göre, Karaçayır Mahallesi Şehit Necip Emre Sokak’ta bulunan 3 katlı apartmanın 1. katında tek başına yaşayan 25 yaşındaki Ömer Faruk K., evinin balkonuna çıkıp “yardım edin, beni kurtarın” diyerek bağırdıktan sonra tekrar evine girdi. Evin içinde de bağıran ve yardım isteyen genci duyan çevredeki vatandaşlar durumu polis ekiplerine haber verdiler.

Olay yerine gelen polisler sesin geldiği dairenin kapısının kapalı olması üzerine, eve balkondan girilmesi için itfaiyeye haber verdi. Eve giren itfaiye ekipleri genci yerde baygın halde yatarken buldu.

Sağlık ekiplerinin de hazır bulunduğu olayda, 25 yaşındaki Ömer Faruk K. ilk müdahalesi yapıldıktan sonra tedavisi için İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi Acil Servisi’ne kaldırıldı. Ayrıca yardım çığlıklarıyla panik yaşayan onlarca mahalleli olay yerinde toplanarak dakikalarca gencin evden çıkarılmasını bekledi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım