Vicdansız adam kucağında bebeği ile genç anneye işkence yaptı

Son Güncelleme: 14 Kasım 2017 Salı 10:08

Adana ilinde uyuşturucu bağımlısı bir kişi "iş bul çalış" diyen 1.5 senelik eşini kucağında 3 aylık bebeği olmasına rağmen bir odaya kapatarak 2 saat boyunca kemer ile dövdü. Kocasının elinden kurtulup polisi arayan genç kadın adli tıp biriminde sağlık kontrolünden geçirildi.

Alınan bilgilere göre, olay, Seyhan ilçesine bağlı Namık Kemal Mahallesinde gerçekleşti. İddialara göre, 22 yaşındaki A.B., bundan 1.5 yıl evvel görücü usulü ile 25 yaşındaki Ömer Bakar isimli bir kişi ile dünyaevine girdi. İlk başlarda bulduğu işlerde çalışan ve yuvasına da bağlı olan Ömer B. evlendikten 3 ay sonra çalışmamaya ve eşine şiddet uygulamaya başladı. A.B. hamile kaldı fakat şiddet görmeye devam etti.

A.B. bir süre sonra eşinin uyuşturucu bağımlısı olduğu haberi ile şok yaşadı. Bundan 3 ay öncede çiftin bir çocukları dünyaya geldi. Ömer B. çalışmadığı için bebeğin ihtiyaçları giderilmediği için A.B. "İş bul çalış neden çalışmıyorsun" dedi. 

Buna sinirlenen Ömer B. genç kadına "Sen çalış" diye bağırdı. Genç kadın da "Benim bebeğim var ben nasıl çalışayım eve erkek ekmek getirir" diye cevap verince Ömer B. sinirlenip pantolonundaki kemeri çıkartarak genç kadını bir odaya götürüp kapıyı da kilitleyerek dövmeye başladı.

Kucağında 3 aylık bebeği olan A.B. bebeğini bir şey olmaması için onu korumaya çalışırken Ömer B. iki saat boyunca eşini kemer ile dövdü. 2 saat sonra Ömer B. odadan ayrıldı. Bunun üzerine genç kadın polisi arayıp  kocasının kendisine işkence yaptığı ihbarında bulundu. İhbar üzerine polis eve gelirken Ömer B. evden kaçtı.

Polis, genç kadını ve bebeğini alıp polis merkezine götürdü. A.B. polise başından geçen olayları anlattı. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı. Genç kadın ise sağlık kontrolünden geçirilmek üzere adli tıp birimine getirildi. Genç kadın burada gözyaşlarını tutamadı. Polis yaptığı çalışmayla Ömer B'yi gözaltına aldı. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım