Vatan Şaşmaz cinayetinde flaş gelişme

Son Güncelleme: 11 Aralık 2017 Pazartesi 16:04

Oyuncu Vatan Şaşmaz'ın manken Filiz Aker tarafından otel odasında öldürülmesi ile alakalı flaş bir gelişme gerçekleşti. Cinayet soruşturması tamamlandı.

Merhum Vatan Şaşmaz'ın öldürülmesi ile alakalı soruşturmada yeni bir gelişme daha yaşandı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Vatan Şaşmaz'ın eski manken Filiz Aker tarafından öldürülmesi ile alakalı yürüttüğü soruşturmayı tamamladı.

Filiz Aker hakkındaki otopsi raporunun dosyaya girmesinden sonra savcılık dosyayı kapattı. Olay kayıtlara Filiz Aker’in Vatan Şaşmaz'ı aralarındaki tartışmanın ardından öldürmesi ve intihar etmesi olarak geçti.

Vatan Şaşmaz, Beşiktaş'taki 5 yıldızlı bir otelde eski manken Filiz Aker tarafından vurularak öldürülmüş, olaydan sonra Aker de aynı silahla intihar etmişti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım