Vatan Şaşmaz cinayeti otopsi sonucunda şok detay!

  • 1786
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 09 Kasım 2017 Perşembe 11:27

Vatan Şaşmaz'ın ölümü ile alakalı detaylı otopsi raporunda şok ayrıntılar meydana çıktı.

Şaşmaz'ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker'in kanında kırmızı reçete ile satılan ilaç ile yüksek oranda alkol çıktı.

Ünlü sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz'ın öldürülmesi ile alakalı İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yürüttüğü soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı. Filiz Aker’in detaylı otopsi raporu savcılık dosyasına girdi. Raporda kırmızı reçete ile satılan ilaç ile yüksek oranda alkol var.

ALKOL VE KIRMIZI REÇETELİ İLAÇ

Ünlü sunucu ve dizi oyuncusu Vatan Şaşmaz’ı vurduktan sonra intihar eden eski manken Filiz Aker’in detaylı otopsisi neticelendi. Aker’den alınan doku ve kan numunelerini tetkik eden Kimya İhtisas Kurulu uzmanları Aker’in kanında yüksek oranda Alkol ve kırmızı reçete ile satılan psikiyatri ilaçlarının etken maddelerinin bulunduğunu belirledi.

Detaylı rapor savcılığa gönderildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım