Vali Ercan Topaca'dan tebdil-i kıyafet ile denetim... Aşti'de Rezalet!

Son Güncelleme: 10 Şubat 2018 Cumartesi 13:15

Ankara Valisi Ercan Topaca, denetim için gittiği Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali’ndeki x-ray cihazından belinde tabancası ile geçti. Alet alarm vermesine rağmen kimse ilgilenmeyince Vali tutanak tutturdu.

Ankara Valisi Ercan Topaca, şehirde tebdil-i kıyafet yaptığı asayiş denetimlerini sürdürüyor. Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali’ndeki (AŞTİ) güvenlik zafiyetlerine yönelik şikayetlerinden sonra harekete geçen Vali Topaca, evvelki gün sabah 09.45 sularında AŞTİ’ye gitti.

Korumasız bir şekilde, denetim amacıyla belindeki tabanca ile sivil bir vatandaş gibi otogara giren Vali Topaca, silahla x-ray cihazından geçmesine rağmen hiç kimse ilgilenmeyince olay hakkında tutanak tutturdu. Vali Topaca, AŞTİ’deki güvenlik önlemlerinin en üst düzeye çıkarılması yönünde emir verdi. 

TERÖR OLAYLARINA KARŞI ALARMA GEÇİLDİ

Ayrıca Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Afrin’de terör örgütlerine yönelik yaptığı ‘Zeytin Dalı Harekatı ve geçtiğimiz hafta Çukurambar’daki Ankara Vergi Dairesi’nde yaşanan bombalı saldırının ardından olası terör saldırılarına karşın, şehirdeki güvenlik önlemlerinin en üst düzeye çıkarıldığı bilgisine ulaşıldı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım