Üsküdar’da iki çocuğunu öldüren babadan şok savunma!

Son Güncelleme: 10 Ağustos 2017 Perşembe 12:29

İstanbul ilinin Üsküdar ilçesinde cinnet getirerek 2 çocuğunun canına kıyan, 1 çocuğunu da yaralayan cani baba ifadesinde çocukların kendisinden olmadığını düşündüğü için öldürdüğünü belirtti.

Üsküdar ilçesinde Yavuztürk Mahallesi'nde evinde cinnet getiren Aslan Güleryüz isimli baba, bıçak kullanıp oğulları Ahmet Güleryüz ve Onur Güleryüz'ü öldürmüş, diğer oğlu Orçun Güleryüz ise ağır yaralanmıştı.

Olaydan sonra kayıplara karışan babaya telefonla ulaşan polis ekipleri, teslim olması konusunda çağrı yapmış, fakat katil baba teslim olmamıştı. Cinnet getirip dehşet saçan babayı yakalamak için çalışma başlatan polis, caniyi Kadıköy ilçesinde yakalamıştı.

İlk ifadesi kan dondurdu

Yakalanmasının ardından Gayrettepe'de bulunan Asayiş Şube Müdürlüğü'ne getirilen Aslan Güleryüz'ün verdiği ilk ifade meydana çıktı. Katil baba cinayeti itiraf ederken, sebebini de kan donduran bir iddiayla açıkladı.

Aslan Güleryüz ilk sorgusunda,

"Senelerdir eşimin beni aldattığını şüphesini yaşıyordum. Bazı akrabalarım ve arkadaşlarım da çocukların bana benzemediğini söylüyordu. Ben de çocukların bana benzemediğini, benden olmadığını düşünüyorum. Eşim beni senelerdir aldatıyor diye düşündüm ve çocukları öldürmek istedim" dedi.

Pişmanmış!!!

Aslan Güleryüz, Gayrettepe’deki Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği’ndeki sorgusundan sonra Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’na sevk edildi. Zanlı, Aslan Güleryüz emniyetten çıkışta gözyaşı dökerek ’Pişmanım’ dedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım