Uşak'ta pompalı saldırı

Son Güncelleme: 30 Temmuz 2017 Pazar 16:35

Uşak ilinde 39 yaşındaki Gökmen Şevk, otomobilden pompalı tüfek ile açılan ateşle hayatını kaybetti. Polis, kaçan saldırganı arıyor.

Uşak’ta plastik doğrama işi yapan Gökmen Şevk’e, gece saat 01.00 sularında Durak Mahallesi Gün Sazak Caddesi’nde yürürken bir otomobilden pompalı tüfekle ateş edildi. Gökmen Şevk, vücuduna denk gelen çok sayıda saçma ile kanlar içinde yere yığılırken, saldırgan otomobille hızla olay yerinden uzaklaştı.

Silah sesini duyanlar durumu polise ve sağlık ekiplerine haber ettiler. Sağlık ekiplerinin olay yerinde ilk müdahaleyi yaptığı Gökmen Şevk, Uşak Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Durumu ağır olan Şevk, doktorların müdahalesine rağmen yaşamını yitirdi.

Polis, Gökmen Şevk’e ateş açılan otomobilin ve saldırgan kişi veya kişilerin yakalanması için soruşturmayı devam ettiriyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım