Ünlü şarkıcıya 7 kurşun sıktılar

Son Güncelleme: 19 Ekim 2017 Perşembe 07:17

Hindistan'ın ünlü şarkıcı ve dansçılarından 22 yaşındaki Harshita Dahiya kimliği belli olmayan kişilerce öldürüldü.

Polis raporuna göre Dahiya Haryana Panipat bölgesinde Chamara ilçesinde yedi kurşunla vuruldu ve olay yerinde yaşamını yitirdi. Yetkililer Dahiya’nın o gün sahne aldığı bir konserden dönerken saat 16:00 civarlarında siyah bir araç tarafından arabasının durdurulup iki kimliği belirsiz şüpheli tarafından vurulup öldürüldüğünü açıkladı.

Yerel polis şefi Rahul Sharma yaptığı açıklamada,

“Kimliği belirlenemeyen iki genç şarkıcının iki asistanı ve şöförünü arabadan indirdi. Şüphelilerin sıktığı yedi kurşunun altısı şarkıcı Dahiya’nın başına ve boynuna isabet etti ve Dahiya olay yerinde hayatını kaybetti. Şüpheliler olay yerinden kaçtılar” dedi.

Yerel basın kaynaklarına göre şarkıcı daha önce biri tarafından tehdit edildiğini öne sürmüştü. Sanatçının kız kardeşi Lata, ünlü kız kardeşini kendi eşinin vurduğunu, annelerinin cinayet davasında görgü tanığı olmasından dolayı eşinin kız kardeşini öldürdüğünü iddia etti.

Ayrıca Harshita Dahiya daha evvel kız kardeşinin eşini tecavüzle suçlamış ve tutuklanmasına neden olmuştu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım