Uçakta çirkin taciz... Uyandığında şok oldu!

  • 12174
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 05 Ocak 2018 Cuma 15:59

Las Vegas - Detroit seferi yapmakta olan Spirit Airlines uçağında bir yolcu, yanındaki koltukta uyuyan kadını taciz ettiği için tutuklandı.

The Independent'ten alınan haberlere göre, 34 yaşındaki Prabhu Ramamoorthy bir gece uçuşu esnasında yan koltuğunda oturmakta olan kadını uyurken taciz ettiği gerekçesi ile havalimanına inişte tutuklandı.

Habere göre, ABD'de geçici bir vize ile yaşamakta olan Hint vatandaşı Ramaamoorthy 3 Ocakta Las Vegastan kalkıp Detroite iniş yapan uçakta yanında oturmakta olan 22 yaşındaki kadını kendi eşi de diğer yanında oturmaktayken taciz etti.

Taciz kurbanı kadın güvenlik kuvvetlerine, uyandığında pantalonu ve gömleğinin düğmelerinin açık olduğunu ve adamın ellerinin pantalonunun içinde olduğunu ifade etti.

Federal Savcı Amanda Jawad, Ramamoorthynin kurban uyandığında tacize son verdiğini ve kadının uçuş görevlilerine olayı bildirdiğini ve resmi şikayette bulunduğunu aktardı. Uçuş görevlileri kadını uçağın arka kısmında tutarak kendisine yeni bir koltuk önerdi ve tacizle suçlanan Ramamoorthy Michiganda havalimanına inişte tutuklandı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım