Uçak Üniversitesinde rehine krizi!

  • 23537
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 26 Ekim 2017 Perşembe 15:00

Uşak Üniversitesi'nde eğitim alan eski kız arkadaşı 19 yaşındaki C.Y.'yi kuru sıkı tabanca ile rehin alan ve aynı üniversitede öğrenci olan 20 yaşındaki K.R.E., polis tarafından etkisiz hale getirilip gözaltına alındı.

Olay, dün öğle saatlerinde, Uşak Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nda gerçekleşti. Uşak Üniversitesi öğrencisi K.R.E., bir süre evvel ayrıldığı eski kız arkadaşı Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğrencisi C.Y. ile konuşmak için okula gitti. K.R.E., konuşma bahanesi ile boş bir sınıfa götürdüğü C.Y.’yi yanındaki kuru sıkı tabancayla rehin aldı.

Durumun farkına varan diğer öğrencilerin haber etmesi ile olay yerine polis ekipleri gönderildi. Gelen ekipler, K.R.E.’nin elindeki tabancanın kurusıkı olduğunu belirledi. Bir polis memuru, K.R.E.’nin boş bir anını bularak, elindeki kuru sıkı tabancayı aldı. Diğer polisler ise K.R.E.’yi etkisiz hale getirerek C.Y.’yi kurtardı.

Gözaltına alınan K.R.E., ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Korkudan sinir krizi geçiren C.Y.’ye ise sağlık ekipleri müdahale edip, sakinleştirdi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım