Türkücü Gökhan Doğanay'a silahlı saldırı

Son Güncelleme: 12 Ekim 2017 Perşembe 09:22

39 yaşındaki türkücü Gökhan Doğanay, D-100 Karayolu'nda aracında iken silahlı saldırıya uğradı. Hastaneye kaldırılan Doğanay'ın vücuduna 3 kurşun denk geldiği durumunun ise iyi olduğu öğrenildi.

Olay, saat 03.00 sularında Maltepe D-100 Karayolu, Huzurevi Mevkii, Kadıköy istikametinde gerçekleşti. İddiaya göre Doğanay, Kartal'da bir türkü barda sahne aldıktan sonra arkadaşları ile beraber 34 YN 9027 plakalı lüks marka araca binerek D-100 Karayolu'na çıktı.

Doğanay'ın ön koltuğunda oturduğu araç Maltepe Huzurevi mevkiine geldiği esnada kimliği henüz belirsiz kişilerin bulunduğu bir araçtan ateş açıldı. Ön koltukta oturan Doğanay saldırıda yaralandı.

Yaralı Gökhan Doğanay'ı arkadaşları Ataşehir Fatih Sultan Mehmet Hastanesi'ne kaldırdı. Gökhan Doğanay'ın bacağında ve kalçasından 3 kurşunla yaralandığı öğrenildi. Saldırı haberini alan türkücünün yakınları hastaneye akın etti. Polis Doğanay'ın bindiği araçta 12 adet mermi izi tespit etti. Olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlatıldı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım