Trafikte gazilere saldırılı hakkında Koray Aydın'dan sert açıklama

Son Güncelleme: 06 Kasım 2017 Pazartesi 15:52

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Ankara ilinde trafikte seyrederken magandaların saldırısına uğrayan Gazi Muzaffer Oktay ve İbrahim Kızılkaş ile alakalı açıklama yaptı.

PKK ile mücadele ederken gazi olan Muzaffer Oktay ve İbrahim Kızılkaş, geçtiğimiz gün Ankara ilinde trafik magandaları tarafından saldırıya uğradılar. Kamuoyunun da büyük tepkisine sebep olan olay ile alakalı İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Twitter hesabından çok sert açıklamalarda bulundu. 

"Her şeyden öte bir kahraman gazimizin bu durumunu belirttiği halde bu aşağılık harekete maruz kalması hainlikle eştir" diyen Aydın,

"Trafik magandası canavarların ise hak ettikleri cezayı hukuk çerçevesinde almasını temenni ediyorum. Meselenin takipçisiyiz" ifadelerini kullandı.

İşte Koray Aydın'ın o açıklamaları:

"BU AŞAĞILIK HAREKET HAİNLİKLE EŞTİR"

"Ankara'da dün yaşanan trafik magandalığı hadisesi toplumumuzu üç ayrı yönden yaralamış ve öfkelendirmiştir. Toplumumuzda bir yol verme hadisesi yüzünden canavarlaşabilecek insanların varlığı, bu psikolojiyi yaratan nedenler bizler açısından acıdır. Bu canavarlığı araçta bir engelli vatadaşın ve çocuğun bulunduğunu göre göre devam ettirmek ayrı bir vicdansızlık kat be kat onursuzluktur. Ve her şeyden öte bir kahraman gazimizin bu durumunu belirttiği halde bu aşağılık harekete maruz kalması hainlikle eştir.

"KONUNUN TAKİPÇİSİYİZ"

Kahraman gazi kardeşimize ve beraberindeki vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyorum. Gaziler Türk milletinin onurudur.  Trafik magandası canavarların ise hak ettikleri cezayı hukuk çerçevesinde almasını temenni ediyorum. Meselenin takipçisiyiz."
Kaynak: Koray Aydın: "Kahraman gazilerimize saldıranlar hak ettikleri cezayı almalı"

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım