Trafik magandaları Suavi ve ailesine saldırdı

Son Güncelleme: 16 Ağustos 2017 Çarşamba 09:01

Sanatçı Suavi aracı ile Balıkesir - İstanbul yolunda ailesi ile beraber yolculuk ederken, şehir magandaları tarafından saldırıya uğradı.

Yaşanan saldırıyı sanatçı Suavi, şu ifadelerle anlattı:

“Balıkesir-İstanbul yolunda aracımla ailemle birlikte yol alırken nizami bir sollamada arkadaki araç selektör yaptı. Sağa geçip pencereden ellerimi dışarı çıkarıp buyur geç işareti yaptım. Ama bunların derdi sanırım başka bir şeydi. Yolda bir buçuk dakika kadar filmlerdeki gibi o araç bizi sıkıştırmaya şarampole yuvarlamaya, hızla giden araçların arasına atmaya çalıştı. Araçta 3 kişiydiler… Sağ tarafımıza gelip küfürler ettiler. Biz yine kaçmaya çalıştık. Yolumuzu kesip durdurmaya çalıştılar refleksle aracın sağından kaçtım. Sol tarafıma girdiler sert bir cisim patlattılar. Olaylar bittiğinde sakinleştiğimizde aracıma sonradan baktığımda sol yan tarafta cama bir şey olmamış ama atılan cisim metali göçertmiş…

Hızla uzaklaştılar daha sonra ama plakayı almıştık. Kemalpaşa Merkez Jandarma Karakolu’na gidip ifade verdim. Daha sonra savcılık devreye girip aracın yakalanması için talimat verdi.

Yaşananlar planlı olabilir…

Yaşanılanların kendisine planlı bir şey gibi geldiğini ifade eden Suavi, tecrübelerinin onu gösterdiğini belirtti. Kendisinin son derece sakin ve dikkatli bir sürücü olduğunu vurgulayan sanatçı magandaların derdinin başka bir şeydi olduğunu sözlerine ekledi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım