Topuklu ayakkabı ile vura vura kör etti!!!

  • 2035
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 11 Kasım 2017 Cumartesi 07:25

Singapur’da eski gece kulübü çalışanı kadın, tartıştığı meslektaşını ince topuklu ayakkabısı ile kör ettiği gerekçesi ile 16 ay hapis cezası aldı.

Singapur’da eski gece kulübü çalışanı kadın, tartıştığı meslektaşını ince topuklu ayakkabısı ile kör ettiği gerekçesi ile 16 ay hapis cezasına çarptırıldı.

The Strait Times’dan alınan habere göre, üç çocuk annesi 28 yaşındaki Siti Zahara Afifi Abdülkerim, 2015 senesinde Singapur’da çalıştığı gece kulübünde aralarında husumet bulunan 31 yaşındaki Nur Lena Rahmat ile tartıştı. Haberde, tartışma esnasında öfkesine hakim olamayan Abdülkerim, yere düşen Rahmat’a 14,5 santimetre uzunluğunda topuklu ayakkabısıyla defalarca vurdu.

Rahmat’ın “Göremiyorum” diye çığlık atması üzerine kadına saldırmaya son veren Abdülkerim’e, yargılandığı mahkeme tarafından 16 ay hapis ve yaklaşık 6 bin dolar para cezası verildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım