Tokat'ta ahşap ev yandı... 3 çocuğun feci sonu

Son Güncelleme: 16 Aralık 2017 Cumartesi 12:59

Tokat ilinin Niksar ilçesinde yangın çıkan ahşap evde haber alınamayan 3 çocuktan 2’sinin cesedine ulaşıldı.

Tokat ilinin Niksar ilçesinde yangın çıkan ahşap evde haber alınamayan 3 çocuktan 2’sinin cesedine erişildi. Büyükyurt köyünde Yılmaz Şahin’e ait olan 2 katlı ahşap evde yangın çıktı. Alevler kısa zamanda evin tamamını sardı.

İtfaiye ve köylülerin müdahale ettiği yangın esnasında ev tamamen çöktü. Evdeki 3 çocuktan haber alınamaması üzerine arama kurtarma çalışması başlatıldı. Ekiplerin dumanların yükseldiği enkaz alanında yaptığı çalışmada, aile fertlerinden 6 aylık bebek Aleyna ile 2 yaşındaki Berilsu’nun cansız bedenleri bulundu.

5 yaşındaki Berkay’ın arama çalışmaları devam ediyor. Yangından sonra fenalaşan anne ve babaya sağlık ekiplerinin müdahale ettiği, çiftin hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Bu arada köylüler, yangını fark edince hemen müdahalede bulunduklarını ve durumu itfaiyeye bildirdiklerini söyledi. Köylüler, çocukların sesini duyduklarını ancak alevlerin tüm evi sardığını ve yapıya fazla yaklaşamadıklarını ifade edildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım