Teselli edeceğim diye kadının dudağından öptü!

Son Güncelleme: 16 Ekim 2017 Pazartesi 16:17

Samsun ilinde otobüste yanında oturan 33 yaşındaki N.K. adındaki kadını omzuna yatırıp dudağından öptüğü iddia edilen 46 yaşındaki S.B. savcılık ifadesinden sonra serbest bırakıldı.

Olay, dün Samsun ilinde gerçekleşti. İddialara göre, N.K. isimli kadın Samsun’a gelmek için Ordu’nun Fatsa İlçesi’nden otobüse bindi. Otobüs, Ordu’nun Ünye İlçesi’ne geldiğinde genç kadının yanına S.B. oturdu. Bir süre sonrada sohbet etmeye başladıktan sonra sevgilisinden ayrıldığını ifade eden N.K. ağlamaya başladı.

Bunun üzerine zanlıi, genç kadına teselli etme bahaseni ile omuzuna yatırıp daha sonrada dudağından öptü. Şüpheli, otobüs Samsun Otogarı’na gelince N.K.’nin şikayeti üzerine Ahlak Büro Amirliği ekiplerince gözaltına alındı.

Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemlerinin tamamlanmasından sonra bugün ’cinsel saldırı’ suçundan adliyeye sevk edilen şüpheli savcılık ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım