Tekirdağ'da çizgi film ile kandırdı

Son Güncelleme: 10 Ağustos 2017 Perşembe 16:23

Tekirdağ ilinin Çerkezköy ilçesinde tek başına yaşayan 49 yaşındaki Rahmi E., aynı mahallede yaşayan 10 yaşındaki bir kız çocuğunu "Çizgi film izlettireceğim" deyip yaşadığı eve götürdü ve cinsel istismarda bulundu.

Tekirdağ ilinin Çerkezköy ilçesi İstasyon Mahallesi'nde yalnız yaşayan ve işsiz olduğu öğrenilen Rahmi. E., iddialara göre mahalledeki 10 yaşındaki bir kız çocuğunu "Çizgi film izlettireceğim" şeklinde kandırarak evine götürdü. Rahmi E., çocuğa evinde iddiaya göre videodan pornografik içerikli filmler izletip, cinsel istismarda bulundu ve kimseye anlatmaması için de tehdit etti. Kızın eve gidip durumu annesine anlatması ile annesi de polise gidip şikayetçi oldu.

Pedagog nezaretinde ifadesi alınan kız çocuğunun olayı anlatmasından sonra polis Rahmi E.'yi evine gidip gözaltına aldı. Bu esnada olayı öğrenen mahalle sakinleri Rahmi E.'yi linç girişiminde bulunurken, öfkeli mahalleliyi polis güçlükle yatıştırdı.

Emniyetteki işlemlerinden sonra adliyeye sevk edilen Rahmi. E., tutuklanıp cezaevine konuldu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım