Tarla sınırı kavgası korkunç cinayeti işlettirdi!!!

  • 1491
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 22 Ekim 2017 Pazar 09:13

Aydın ilinin Nazilli ilçesinde 70 yaşındaki iki komşu arasında birkaç karış toprak için çıkan kavga korkunç bir cinayet ile sonlandı.

Korkunç olay ilçeye bağlı Bereketli mahallesinde gerçekleşti. Alınan bilglere göre; Çıbıklı Mevkiinde tarla komşusu olan Tekeli Ailesi ile Özcan ailesinin en yaşlı fertleri olan 70 yaşındaki Kazım Tekeli ile aynı tertip olan Rıfat Özcan'ın arası komşu oldukları tarlanın sınırı nedeni ile açıldı. Kendilerinin yanı sıra evlatlarının da durumu oldukça iyi olan iki yaşlı şahsın yaşadıkları sınır tartışması yüzünden mahkemelik oldukları da öğrenildi.

Evvelki gün tarlaya giden Rifat Özcan'ın geri dönmemesi üzerine endişelenen yakınları önce tarlada ve çevrede arama yaptılar. Yaşlı şahsın kayıp olması üzerine güvenlik kuvvetlerinden yardım isteyen ailenin talebi üzerine Bilgi Teknolojileri Kurumu'ndan (BTK) alınan HTS kayıtları ile, Özcan'ın telefonunun son sinyal verdiği yer belirlendi. Bu doğrultuda çalışmalarını yoğunlaştıran jandarma ekipleri, Özcan'ın cesedini, evinin 3-4 kilometre uzağında, toprağa gömülü bir şekilde buldu.

Topraktan çıkarılan Ülfet Özcan'ın cesedi üzerinde yapılan ilk değerlendirmede şahsın başına aldığı kürek darbesi ile yaşamını yitirdiği daha sonra da aynı kürek ile toprağa gömüldüğü tahmin edildi. Bunun üzerine çevredeki mobese kayıtlarını inceleyen güvenlik güçleri, birkaç saattir telaşlı hareketler sergileyen Ülfet Özcan'ın tarla komşusu Kazım Tekeli'yi cinayet şüphelisi olarak gözaltına aldı.

Cinayet şüphesi ile gözaltına alınan Kazım Tekeli'nin sorgusu devam ederken, yaşanan olay duyan herkesi şok etti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım