Taha Özer kimdir? Polis evini neden bastı?

  • 3160
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 23 Mart 2018 Cuma 11:49

Gündemin çok hızlı değiştiği Türkiye’de bugün Taha Özer kimdir sorusu çok merak edilir oldu. Polisin evini basıp arama yaptığı ve “Yerli Dan Bilzerian” lakaplı Taha Özer kimdir? Polis evini neden bastı. İşte Taha Özer ve son gelişmeler.

Instagram ve Snapchat sosyal medya mecralarında 1.5 milyon takipçiye sahi olan Taha Özer kimdir? “Yerli Dan Bilzerian” lakaplı sosyal medya fenomeni Taha Özer’in evi neden basıldı? İşte detaylar.

Sosyal medyada fenomen olan Taha Özer ile alakalı yapılan şikayetler üzerine, cinsel ilişki video ve fotoğraflarını hesaplarından paylaştığı iddiaları ile Bakırköy Cumhuriyet Savcılığınca soruşturma başlatıldı.

Taha Özer hakkında Bakırköy 2. Sulh Ceza Hakimliği tarafından yakalama kararı çıkarıldı. Asayiş Şube Ar-Ge ve Bilgi İşlem Büro Amirliği birimleri çalışma başlattı. Birimler, 15 Mart 2018 günü, Taha Ö'nün Ataşehir'de bulunan evini baskın yaptı. Taha Özer gözaltına alındı. Arama sonucunda 4 cep telefonu, 2 laptop, hard disk ve hafıza kartı incelenmek üzere alındı. Emniyet'teki sorgusundan sonra adliyeye çıkarılan Taha Özer adli kontrol koşulu ile serbest bırakıldı.

TAHA ÖZER KİMDİR?

1990 senesinde doğan Taha Özer, okul hayatını başarılı bir şekilde bitirdikten sonra işlerine yöneldi. Dev bir ayakkabı firmasının varisi olan Özer, özellikle sosyal medyada yaptığı paylaşımları ve videoları ile gündemdeydi.

DJ’lik yapan Taha Özer, Erzurumlu iş adamı İbrahim Şenkal Özer’in oğlu. Gümbet barlar sokağındaki Pasha club de sahneye çıkan Özer, babasının kendisine ve işine saygı duyduğunu dile getirmişti. Amerikalı profesyonel poker oyuncusu olan Dan Bilzerian’a benzetildiği için “Yerli Dan Bilzerian” lakabını alan Taha Özer, dev şirketin başına geçmeyi de düşünmediğini ifade etmişti.

Geçtiğimiz aylarda Taha Özer ve 'Cicişler' diye de tanınan ve Esra-Ceyda Ersoy bir poz vermişlerdir. Cicişler bu fotoğrafta tesettür kıyafetleri giymişlerdi. Taha Özer ve Cicişler umreye gittiklerini ifade etmişlerdi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım