Süleyman Soylu'nun oğlunun aracı arandı mı?

Son Güncelleme: 06 Ekim 2017 Cuma 14:41

Akit TV'de programı olan gazeteci Ali Tarakçı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun oğlunun aracının polisler ekiplerince durdurularak arandığını öne sürdü.

Tarakçı'nın, Gazetemİstanbul'da yayımlanan köşesinde, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun oğlunun aracının polislerce arandığı iddia edildi ve olaydan sonra İstanbul Emniyet Müdürü'nün Bakan Soylu'nun telefonlarına çıkmadığını dile getirdi.

Tarakçı'nın konu ile alakalı yazdıkları şu şekilde:

"Birkaç gün önce, İstanbul'da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun oğlu yanında korumaları olduğu halde, yunuslar tarafından durdurulur. Ve tam yarım saat arabası aranır. Bakan Soylu devreye girmesine rağmen arama devam eder. İstanbul Emniyet Müdürü, Bakan Soylu'nun telefonlarına çıkmaz. Ve bu aramanın kokuları yakında ortaya çıkar. Bekleyin, 2017 yılının sonuna kadar çok şeye şahitlik edeceğiz."

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım