Sokak ortasında kadına kurşun yağmuru!

Son Güncelleme: 10 Aralık 2017 Pazar 11:00

Bursa ilinde sokak ortasında kurşun yağmuruna tutulan kadın, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Bursa ilinde sokak ortasında kurşun yağmuruna tutulan kadın, kaldırıldığı hastanede yaşamını kaybetti.

Olay, merkez Osmangazi İlçesi Emek Fatih Sultan Mehmet Mahallesi'nde gerçekleşti. Alınan bilgilere göre 61 yaşındaki Kemal Y. adındaki şahıs, 40 yaşındaki Nafiye Şahin isimli kadının evinin önüne geldi. Aralarında çıkan tartışma sonucunda Kemal Y., Nafiye Şahin'e 9 el ateş etti. Mermilerden 4'ü genç kadına denk geldi. Saldırgan kaçarken, Nafiye Şahin'i yerde gören vatandaşlar sağlık ve polis ekiplerine haber ettiler.

Durumu ağır olarak Çekirge Devlet Hastanesine kaldırılan Şahin, burada yapılan müdahalelere rağmen sabah saatlerinde yaşamını yitirdi. Olaydan sonra inceleme başlatan Cinayet Büro Ekipleri Amirliği her yerde Kemal Y.'yi arıyor.

Cinayet zanlısını gördüğünü iddia eden Engin Kahraman,

"Bizim misafirlerimiz vardı, biz onları karşılıyorduk. Silah sesi geldi, ben buraya geldiğimde son mermiyi sıktı ve koşmaya çalıştı. Koşamayınca buradan topallayarak gitti. 1.60 boylarında hafif tombuldu. 9 el ateş açtı, bildiğim kadarıyla aralarında bir husumet vardı" dedi

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım