ŞOK! Ünlü müzisyen oğlu tarafından öldürüldü!

Son Güncelleme: 16 Aralık 2017 Cumartesi 10:35

İstanbul Devlet Modern Folk Müzik Topluluğu sanatçısı İskender Küserman'ı, oğlu bıçakladı. Polise teslim olan 18 yaşındaki genç “Anneme bağırdı” dedi.

İstanbul Devlet Modern Folk Müzik Topluluğu'nda perküsyon sanatçısı olan İskender Küserman, eşi ile sıkıntı yaşıyordu. Bunun üzerine eşi oğlu Emir'i de alıp Çanakkale iline gitti. 2 gün evvel dönen anne-oğul, Bakırköy'deki evlerinde kalmaya başladı. Dün sabah İskender Küserman eşiyle tartışmaya başladı. Eşine "Seni boşamayacağım" diye bağırmaya başlayan babasını gören oğlu Emir, mutfaktan aldığı bıçakla babasını boğazından ağır yaraladı. Yere yığılan baba hayatını kaybetti.

Polise annesiyle teslim olan 18 yaşındaki Emir Küserman'ın

"Babam, anneme bağırmaya başladı. Kendimi kaybettim. Aldığım bıçağı boğazına sapladım. Bir anda oldu. Pişmanım" dediği öğrenildi.

Emir Küserman ifadesinin ardından sevk edildiği Bakırköy Adliyesi'nde tutuklandı. İskender Küserman'ın şarkıcı Seyyal Taner'in kuzeni olduğu öğrenildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım