Şişli'de silahlı kavga ölümle sonuçlandı

Son Güncelleme: 30 Ağustos 2017 Çarşamba 10:21

İstanbul ilinin Şişli ilçesinde aralarında sorun olduğu öne sürülen iki grup arasında çıkan silahlı kavgada bir kişi yaşamını yitirdi.

Kuştepe Mahallesi Galata Deresi Caddesi üzerinde bulunan bir kafeye gelen 4 kişilik grup, kafede bulunan 10 kişilik diğer grubun üzerine silah ile ateş açtı. Saldırıya uğrayan grubun da taşıdıkları silahlarla karşılık vermesi üzerine caddede çatışma çıktı.

Kafedeki gruba silahla ateş açan şahıslardan 26 yaşındaki Kaan Özcan, çıkan çatışmada vücuduna isabet eden mermiler ile yaralandı. 4 kişilik gruptaki diğer 3 zanlı ise olay yerinden kaçtı. Kaçan saldırganlardan birinin de yaralı olduğu ifade edildi.

Ağır yaralanan Özcan, olay yerine çağrılan ambulans ile hastaneye kaldırılsa da yaşamını kaybetti. Ayrıca, kafede oturdukları esnada saldırıya uğrayan ve saldırgan gruba silahla karşılık veren 10 kişinin de olay yerinden kaçtığı bildirildi.

Polis birimleri, kaçan şahısların yakalanması için çalışma başlattı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım