Şişli'de bir kapkaç olayı daha!

Son Güncelleme: 17 Ağustos 2017 Perşembe 12:18

İstanbul ilinin Şişli ilçesinde binlerce kişinin kullandığı işlek cadde üstünde bir haftada ikinci kez gerçekleşen kapkaç olayı güvenlik kameralarına takıldı.

Şişli Elmadağ Caddesi’nde meydana gelen kapkaç olaylarına geçtiğimiz günlerde bir yenisi daha eklendi. Alınan bilgilere göre şüpheli bir şahıs, özel bir poliklinikte çalışan tıp doktorunu takip etmeye başladı. Elmadağ Caddesi üzerine gelindiği zaman, şüpheli takip ettiği doktorun çantasının içine elini atarak paraları çaldı.

Şüpheli hızla olay yerinden uzaklaşırken şoke olan doktor ve çevredeki vatandaşlar zanlının arkasından baka kaldılar. Kapkaç anı ise güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde özel bir poliklinikte çalışan tıp doktoru, Elmadağ Caddesi üzerinde yürüdüğü sırada arkasından gelen bir kişi el çantasının içinden paraları çalıyor. Parayı çalan şüpheli Elmadağ Caddesi’nden aşağı doğru koşmaya başlıyor. Kapkaç mağduru doktor ve çevredeki vatandaşlar da şüphelinin arkasından baka kalıyor. Polis olay ile alakalı çalışma başlattı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım