Sinem Sülün'ün şikayet ettiği polislerin davası sonuçlandı

Son Güncelleme: 04 Eylül 2017 Pazartesi 08:48

2005 Miss Model of Turkey birincisi Sinem Sülün, üzerine araba sürüp yaralanmasına sebep olan eski eşi Mustafa Yüksel'in yargılandığı davada, delilleri eksik biçimde toplayarak görevlerini ihmal eden görevli polisleri ihbar etti. Yargılanan memurların kusuru bulunmadığına hükmeden mahkemenin beraat kararı netleşti.

Sinem Sülün'ün eski eşi Mustafa Yüksel ve ailesine karşı açtığı davalarda flaş bir gelişme yaşandı. Daha evvel Sülün'ün eski eşi ve ailesi yatak odasındaki prize böcek yerleştirip, Sülün'ün özel hayatının gizliliğini ihlal ettikleri gerekçesi ile yargılanmış, eski eş ve ailesi hapis cezasına çarptırılmıştı.

Yargılama döneminde Mustafa Yüksel, eski eşi Sinem Sülün'ün üzerine araba sürerek yaralanmasına sebep olduğu gerekçesi ile yargılanmaya başlanmıştı. İddialara göre polisler, apartmanın güvenlik kamerası görüntülerini eksik şekilde tutanağa geçirdi.

İki polis hakkında "Görevi kötüye kullanma suçundan dava açıldı. İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde yargılanan polisler kasıtlı olarak suç işlemediklerini belirtti. Mahkeme, görevli polislerin görevi kötüye kullandıklarına dair yeterli delil olmadığını dile getirerek, iki polisin beraatına karar verdi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım