Şile yolunda meraklı şoförler zincirleme kaza yaptı

Son Güncelleme: 20 Ağustos 2017 Pazar 10:58

Şile yolu Parseller sapağında kaza yapan iki araca bakan sürücüler zincirleme kaza yaptılar. 4 aracın karıştığı kaza sonucunda iki çocuk 1 kadın yaralandı.

Kaza, Şile yolu Üsküdar istikameti Çekmeköy mevkii Parseller sapağında saat 08.30 sularında gerçekleşti. İddialara göre Parseller sapağında iki otomobil maddi hasarlı kaza yaptı. Kısa zaman sonra kaza yapan araçlara bakan, ana yolda seyir halinde olan 4 araç birbirine girdi.

Araçlardan biri tanesi savrulup parseller köprüsü duvarına çarptı. Kullanamaz hale gelen aracın içinde bulunan iki çocuk ile bir kadın yaralandı. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık birimleri gönderildi. Yaralılar sağlık birimlerince ambulans ile hastaneye götürüldü. Yaralıların durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Kaza sebebi ile Şile yolu Üsküdar istikameti trafiğe kapatıldı. Polisler çevrede güvenlik tedbiri alıp araçların yan yoldan ilerlemesini sağladı. Trafik kazalı araçların çekiciler tarafından yaklaşık 1 saat sonra kaldırılmasının ardından normale döndü. Görgü tanıkları zincirleme kazanın seyir halindeki sürücülerin kazalı araçlara bakmaları sebebi ile meydana geldiğini söylediler.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım