Serdar Kuzuloğlu FETÖ kapsamında gözaltına alındı

  • 8534
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 01 Kasım 2017 Çarşamba 14:38

Bilişim, teknoloji ve sosyal medya yazarı Serdar Kuzuloğlu, bu sabaha karşı Twitter hesabından gözaltına alındığını açıkladı. Kuzuloğlu'nun sabah saatlerinde başlayan ve 112 kişi hakkında gözaltı kararı bulunan FETÖ operasyonu çerçevesinde gözaltına alındığı sanılıyor.

Serdar Kuzuloğlu saat 06.42'de 1 milyondan fazla takipçisi bulunan Twitter hesabından, "FETÖ soruşturması kapsamında gözaltına alınıyorum. İnanamıyorum" tweetini paylaştı. Tweetin kısa zaman sonra silinmesi kafalarda soru işaretleri oluşmasına sebep olurken, ilerleyen dakikalarda Kuzuloğlu'nun yakınları, gözaltına alındığı bilgisini doğruladı.

Ayrıca Kuzuloğlu'nun Twitter adresinden saat 10.10 sularında yeni bir tweet daha atıldı. Yayın yönetmeni olduğu bir sitede yer alan haberin paylaşıldığı tweetin, önceden ileri tarihli olarak ayarlanan otomatik bir mesaj olduğu ifade edildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım