Şehit Eren’e iğrenç sözler söylemişti!

Son Güncelleme: 15 Ağustos 2017 Salı 11:54

Trabzon ilinin Maçka ilçesinde askerlerimize yardım ederken şehadete eren, Eren Bülbül ile alakalı küfür ve hakaret içerikli mesaj atan Ozan Ayede adındaki PKK'lı hain, güvenlik kuvvetlerince yakalandı.

Tüm ülke, Trabzon Maçka'da insani duyguları olmayan PKK'lı teröristlerce şehit edilen 15 yaşındaki Eren Bülbül'ün yasını tutarken, Ozan Ayede adındaki bir şahıs hakaret içerikli mesaj paylaştı. Alçak mesaja sosyal medya kullanıcıların sert tepkiler geldi.

Yapılan paylaşımdan sonra  harekete geçen güvenlik güçleri, Ozan Ayede'nin adresini belirledi. Şehit Eren Bülbül'e dil uzatan Ozan Ayede adındaki hain, Şırnak ilinin Cizre ilçesinde güvenlik güçleri tarafından gözaltına alındı.

​Ayede'nin terör örgütü PKK'ya üye olan ablasının da geçtiğimiz senelerdeki operasyonlarda etkisiz hale getirildiği öne sürüldü.

Kaynak: Hürriyet

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım